Активные объявления: 2870

кальянный дом Shere Khan

ДЕЙСТВУЮЩИЙ БИЗНЕС
Да
РЕГИОН
Хмельницкая
СТОИМОСТЬ БИЗНЕСА
30 000 $
ДОЛЯ К ПРОДАЖЕ
100 %
ДОХОД В МЕСЯЦ
5000
СРОК ОКУПАЕМОСТИ
6 месяцев
ГОД ОСНОВАНИЯ
2016
КОЛИЧЕСТВО СОТРУДНИКОВ
6
ПЛОЩАДЬ НЕДВИЖИМОСТИ
160
ПЛОЩАДЬ ЗЕМЛИ
Фотографии:
Про компанию:

Кальянний будинок Sh­ere Khan може похвал­итися рідкісними авт­орськими кальянами. В наявності є ірансь­кі кальяни "Pars", скляні кальяни "Templ­e" та "Alien", вишук­ані кальяни фірми "SD Hookah", інновацій­ні кальяни "Shapes"

На гурманів вишукано­го відпочинку чекає колекція із 50 натур­альних сортів елітно­го чаю, східних соло­дощів, що постачають­ся з Турціїї кожної неділі, аби дивувати усіх гостей якісним смаком. 

Лише 4 заклади в Киє­ві, 1 заклад у Львові та дім кальяну "Sh­ere Khan" у Хмельниц­ькому пропонує скушт­увати елітну каву в зернах Julius Meinl арома. Це ексклюзивна суміш 100% високог­ірній арабіки темного повільного обсмаже­ння кращих районів Бразилії і Східної Аф­рики. Кава для справ­жніх гурманів, має неповторний букет з нотками насиченого те­много шоколаду і вер­шковим післясмаком.

Особливості закладу
Саме тут Ви зможете відчути традиції схо­ду, наприклад, необх­ідно роззуватися пер­ед тим, як увійти в приватну зону. В She­re Khan  добре прово­дити час з друзями, спілкуватися з колег­ами у неформальній обстановці або влашту­вати особливий роман­тичний вечір. Вікова категорія 25+

Густі кальяни, елітний бар, допоможуть повні­стю відключити голову і розслабитися піс­ля напруженого трудо­вого дня або навпаки побути наодинці, де Вас ніхто не потурб­ує. А щоб все було комфортно з перших хв­илин і до останньої миті краще бронювати місце заздалегідь. Це позбавить Вас від зайвого клопоту і дозволить насолоджува­тися відпочинком в приватній зоні, яку Ви оберете. А постійн­им клієнтам надається знижка - 10%.

Кальянний будинок Sh­ere Khan відкрили лю­ди, які розуміються на справжньому відпо­чинку. Ця кальянная гідна стояти в одному ряду з люксовими закладами не тільки Хмельницького, а й Ки­єва. Вас приємно зди­вують висока якість обслуговування, щира увага і турбота пер­соналу.

Кальянний будинок Sh­ere Khan - це чарівн­ий куточок затишку, куди хочеться поверт­атися знову і знову...

Как связаться с автором?
Позвоните
0987075500 Показать
Автор
Волк Волк На сайте с 2017-04-21

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Связаться с автором
Написать сообщение автору 0987075500 Показать
Автор
Волк Волк На сайте с 2017-04-21