Активные объявления: 1864

ITachki

Сайт: http://... Показать
ИНВЕСТИЦИИ
от 0 $
до 30 000 $
ВСТУПИТЕЛЬНЫЙ ВЗНОС
100
РОЯЛТИ
РЕКЛАМНЫЕ ОТЧИСЛЕНИЯ
0
ПЛОЩАДЬ ПОМЕЩЕНИЯ
СРОК ОКУПАЕМОСТИ
1 сделка
СТРАНА ПРОИСХОЖДЕНИЯ
Украина
РЕГИОНЫ РАЗВИТИЯ
Вся Украина
ГОД ОСНОВАНИЯ КОМПАНИИ
2019
ГОД ЗАПУСКА ФРАНЧАЙЗИНГА
2020
СЕТЬ
СОБСТВЕННЫХ:1
ФРАНЧАЙЗИНГОВЫХ:0
В УКРАИНЕ:0
Фотографии:
Про компанию:
Компанія іTachki стрімко увірвалась на ринок доставки автомобілів із США навесні 2019 року. Зараз на наших майданчиках декілька десятків автомобілів у наявності. Шість днів на тиждень ми з радістю зустрічаємо гостей в офісі (вул. Князів Коріатовичів, 89а), щоб підібрати ТЕ САМЕ авто для кожного.
Завдяки індивідуальному підходу та увазі до клієнта, а також щирій любові до авто, ми розвиваємось семимильними кроками.
У нас справжня дружба з постійними прихильниками та широка мережа партнерських СТО. З радістю порадимо, де придбати необхідні деталі й отримати професійне обслуговування.
Підбір авто виконує людина, що досконало орієнтується в марках, моделях та особливостях машин. На будь-яке питання вона завжди має вичерпну відповідь.
Кожне авто на майданчику можна протестити. Декілька кілометрів за кермом Infinity нікого не залишать байдужим.
Оформлення документів та загалом всю бюрократію з моменту підписання договору ми беремо на себе, тому від Вас - лише візит в банк для оплати. Ми можемо оформити покупку просто по телефону. Хоча, якщо Ви налаштовані поспілкуватися особисто, - ми з задоволенням пригостимо Вас кавою в нашому сучасному офісі.
Сервіс “під ключ”, котрий ми пропонуємо, означає повну відповідність результату запиту клієнта. Цим ми пишаємося, адже задовільнити навіть найвибагливішого гостя на 100% - наше життєве кредо.
Как связаться с франчайзером?
Позвоните
+380631121213 Показать
Автор
iTachki America На сайте с 2020-02-07

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Связаться с автором
Написать сообщение автору +380631121213 Показать
Автор
iTachki America На сайте с 2020-02-07