Активные объявления: 1842

Рестарт Рівне ЦУМ!

1 июля 2019
[Franchise. ua]
1
Комментарии (0)

 Раді вам повідомити, що ЦУМ Рівне оновлюється. На мешканців міста чекають сучасні магазини, вітрини, торговельні зони, де можна буде легко орієнтуватися і знайти все, що потрібно. ЦУМ стане світліший, просторіший, сучаснішим.

 Реконструкцію проводить компанія Єврохолдінг. Зі слів керівництва компанії дізнаємось про першочергові плани. На першому етапі оновлять інтер’єр, для зручності встановлять ескалатори та травалатор. Компанія прагне створити комфортне місце для сімейного та молодіжного шонпігу, смачних посиденьок, облаштувати простір, що об’єднає людей, насичуючи їх життя приємними моментами та емоціями.

Загальна площа приміщень реконструкції сягає понад 6000 квадратних метрів. В оновленому торговому центрі розмістяться продуктовий супермаркет, магазини косметики, ювелірних прикрас, канцтоварів, мобільних телефонів аптека та інші. На 4 та 5 поверхах – офісні приміщення. Відкриття планується на 24 серпня.

Однозначно торговельний центр стане цікавим для інвесторів: мережевих операторів та місцевого малого та середнього бізнесу. Тому радо запрошують до співпраці та переконані, що кожен знайде тут свою нішу.

rivnetsum.com.ua

068 010 04 04

https://www.facebook.com/rivnetsum/

 
 


Нет комментариев. Ваш будет первым!