Активные объявления: 1939

Виставка «Франчайзинг», що відбудеться 12 – 14 березня 2019р

26 февраля 2019
[Franchise. ua]
1
Комментарии (0)

 Виставка «Франчайзинг», що відбудеться 12 – 14 березня 2019р у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», входить до ТОР-5 найбільших європейських виставок та є єдиним в Україні бізнес-майданчиком для купівлі/продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту бізнесу.

 Франчайзинг є рушійною силою світової економіки та може стати потужним стимулом для розвитку вітчизняної. Інтерес до франчайзингової моделі ведення бізнесу, та до виставки, як головного майданчика з вибору франшиз та всього необхідного для старту бізнесу, зростає з кожним роком. Минулого року майже 4000 підприємців відвідали захід в пошуках нового бізнесу.

«Франчайзинг 2019» збере близько 100 компаній-учасників  (з України, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Нідерландів, Польщі, Литви, Швеції) та понад 5 000 підприємців.

Серед бізнес-моделей:

ü  магазини non-food: 5.10.15 (Польща), BARGELLO PERFUME, CHARME DE PARIS, HUSSE Ukraine, Pierre Cardin Ukraine, «Грілекс», «Дюна-Веста», «Мода EGLE  Мода», «Парфум Бар»;

ü  мережі супермаркетів та продуктові магазини: SPAR, «Вопак», «ЕКО-Лавка», «Молоко від фермера», «Наш край»;

ü  кав’ярні, пекарні, фаст-фуд, ресторани національної кухні: BON JOUR MENU, GRILL PUB, MERRY BERRY, Mini Melts, One Gogi, Sushi Wok, «Булочная народная», «Львівські круасани», «Майстерні пончиків», «Перша чарівна скриня», «Сімейна пекарня», «Франсуа.уа» та багато інших.Ділова виставкова програма сміливо претендує на звання університету франчайзингового підприємництва! В регламенті — стан та перспективи франчайзингу в Україні, вичерпна інформація для тих, хто планує покупку франшизи або масштабування власного бізнесу, міжнародна експансія, інструменти розвитку МСБ від ЄБРР, інноваційні інструменти просування бізнесу, управління персоналом та ін. З докладною програмою можна ознайомитись на виставковому сайті https://franchexpo.com/?pid=4. 

 

Цього року виставка вперше відбудеться на новій локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» у с.Березівка на Житомирській трасі. Дістатись до «КиївЕкспоПлаза» учасники та відвідувачі зможуть безкоштовно автобусними експресами, що курсуватимуть кожні 10 – 15 хвилин, всього за 20 хвилин від метро Житомирська.

Тож, якщо ви мрієте про власну справу — ласкаво просимо на «Франчайзинг 2019», 12 – 14 березня, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»!

Замовлення запрошень та детальна інформація на www.franchexpo.com.

Новини виставки на https://www.facebook.com/Franch.Expo/ та t.me/franchuaНет комментариев. Ваш будет первым!