Активные объявления: 1939

ТВОЯ ПЕРША ПІЦЕРІЯ СТАЛА РЕСТОРАНОМ МАЙБУТНЬОГО: РОЗШИРЕНИЙ ФОРМАТ PIZZA CELENTANO

26 июня 2019
[Franchise. ua]
0
Комментарии (0)

 Pizza Celentano - місце, де бережуть традиції, але завжди відкриті до інновацій. Найбільша мережа піцерій України рада презентувати розширений формат Pizza Celentano Ristorante. Таких закладів вже два і вони у Львові: на Гнатюка 26 та на Кульпарківська 200 (відкриття 16 червня).

 

“Ми будуємо наші ресторани за принципом LEGO :) Вивчаємо локацію і начиняємо її найкращими для неї опціями. В розширених форматах Pizza Celentano тепер присутні кілька “кубиків”, з яких складається ресторан. Окрім станції піци - де Pizza Masters готують піцу з елементами піца-акробатики, ми вирішили збагатити ресторан Pizza Celentano ще кількома станціями, де готують тут і вже - це Mozzarella bar та Pasta bar. Ну і наша гордість - крамниця Food & Wine, де все це свіжо приготоване в ресторані ти можеш купити і додому. Тепер наші франчайзі можуть обирати кубики, з яких складатиметься ресторан на свій смак і відповідно до своєї локації” - розповів CEO ТМ Pizza Celentano Володимир Гнатюк.

Основне з того, що ви любите, в Pizza Celentano залишилося незмінним -: класична італійська піца, яка літає та вино, у яке ми віримо, розкручена піца і свято кожен день!

 

А як щодо нових фішок розширеного формату Pizza Celentano?

 

Mozzarella bar – тут Mozzarella Master покаже тобі, як виготовляється моцарела. Замовляй один чи кілька видів до своєї піци, спробуй в антіпасті чи салаті, або купуй додому з собою.

Pasta bar – тут «народжується» справжня паста за італійськими рецептами, яку можеш замовити в ресторані або придбати і приготувати вдома. Стільки видів та кольорів щойно створеної пасти ти ще не зустрічав.

Food & Wine - вино та продукти для гурманів за демократичними цінами у крамниці всередині ресторану

Wine Corner – місце для поціновувачів вина, які люблять куштувати щось нове та цікаве. Шукай тут дегустаційні сети, щоб знайти своє улюблене поєднання вина та антіпасті.

Celentano Kids – простір для найменших гостей Pizza Celentano. Дитячі свята, майстер-класи з виготовлення піци і не тільки Унікальна опція – особливий світ 3D маппінгу, від якого не відведе очі і дорослий.

● Шоу наших Pizza Masters, які крутять піцу як боги, без них нікуди!

Ресторан такого розширеного формату нещодавно відкрили у центрі Львова - на вулиці Гнатюка. У Pizza Celentano притримуються традиції - кожен новий ресторан відкривати в окремій притаманній тільки йому тематиці. Ресторан Pizza Celentano по вул. Гнатюка не виняток, ресторан знаходиться на вулиці театрів, тому тема театру знайшла своє відображення в інтер'єрі закладу. Також подію відкриття зробили у цьому ж стилі, вхід до ресторану перетворили на гігантські куліси, з балконів історичної частини Львова грав оркестр, гостей заходу розважали оперні сценки. Загалом така театральна тема досить символічна, адже в розширеному форматі Pizza Celentano справді запросили гостя “за лаштунки” кухні та показали як готується майже все.

 

“Тепер кожен гість Pizza Celentano може стати експертом з моцарели чи побачити як саме ми готуємо пасту. Колись Pizza Celentano славилася своєю демократичністю кухні, саме в нас 20 років тому ми запропонували гостю піцу EGOїста, тобто самостійно обрати собі начинки до піци. Тепер ти можеш обрати собі форму та начинки до пасти та самостійно скласти антіпасті з моцарела бару. Наша кухня відкрита, а наша концепція про свободу вибору залишилася незмінною - ділиться бренд шеф-кухар мережі Pizza Celentano Дмитро Новаков.

 

Не пропусти відкриття ще одного закладу розширеного формату Pizza Celentano Futura вже 16 червня у Futura Hub (Кульпарківська 200) у Львові. Futura Hub - локація  можливостей та креативу, event- та art-простір і водночас, звичайно, місце для смачних зустрічей!

Творці PIZZA CELENTANO FUTURA переконані, що ресторан стане твоїм островом затишку і смаку. У дощовому Львові нарешті з'явилося місце, де завжди сонячна погода та атмосфера наче ти перебуваєш на круїзному лайнері.
І справді на кільці перетину двох магістральних вулиць Кульпарківської та Виговського, по дорозі з міжнародного аеропорту Львів, в інтелектуальному центрі FUTURA, оновлене PIZZA CELENTA RISTORANTE, завдяки своєму інтер'єру та вдалому розташуванню, дарує відчуття Середземномор'я посеред міського трафіку Лювова. А що потрібно робити на італійському острові? Смакувати місцевою їжею і відпочивати.

Підписуйся на сторінки нового Pizza Celentano Futura та слідкуй за подіями:

 

https://www.facebook.com/Pizza-Celentano-Futura-329249541115254/

 

https://www.instagram.com/celentanofutur/

 

Pizza Celentano розширеного формату – перетворює будні на свята, а свята робить ще приємнішими, це хаб для зустрічей, відпочинку і живого спілкування.

 

https://www.facebook.com/pizzacelentano/

https://www.instagram.com/pizzacelentano/

 

http://egoisty.com/Нет комментариев. Ваш будет первым!